EST RUS ENG
IZZI Otsing

E-mail otsepostitus

Lisaks põhiteenustele (veebisaitide edendamine Google otsingumootoris) pakume viimasel ajal ka E-maili sõnumite otsepostitust kõikidele Eesti ettevõtete E-maili aadressidele (umbes 92000 kontakti)

Tegelikult on E-maili otsepostituse sõnumite laialisaatmine inimesega üks-ühele suhtlemine. Reklaami tähenduses - kiri jääb alla ainult isiklikule telefonikõnele, kuid palju aega kulub Teil 10000 inimese läbihelistamiseks või 100000 inimese? E- maili sõnumite otsepostitusega võib Teie ettevõte pakkuda oma teenuseid kõikidele Eesti ettevõtetele. E-maili turundus on efektiivne ka veel ühel põhjusel – võrreldes teiste reklaamikanalitega nõuab see minimaalseid investeeringuid.

Meie poolt pakutav teenus on suunatud „puhaste“ E-maili sõnumite otsepostitusele, viitamata teenuse nimetusele kirja pealkirjas või teemas. Meie abil teete oma postitused Teie isikliku kaubamärgi või ettevõtte nimel.

Meie peamine erinevus seda liiki teenust pakkuvatest ettevõtetest – üle 95% saadetud kirjadest läbivad kontrolli ning liiguvad edasi Sissetulevate kirjade kausta, mitte „Spam“ kausta (nagu enamike seda liiki teenuseid pakkuvate ettevõtete korral) – see tähendab, et Teie ettepanekuga tutvub oluliselt rohkem inimesi.

Pärast postitamist esitame täieliku statistika - postitatud kirjade arv, avatud kirjade arv jne. Lisaks sellele on võimalus teostada E-maili sõnumite otsepostitust teatud kindlal alal tegutsevatele ettevõtetele (ehitus, põllumajandus, tootmine, majutusteenused jne) Postitamise maksumus – 300 EUR + KM

Loodame edaspidisele koostööle.

Lugupidamisega,
Meedia Pro OÜ
56 93 2007
Mihhail.shulkin@izzi.ee